Asteroid 2012 3D 3.0.6 [paid]

Beschrijving

Planetoïde 2012 3D HD is nu MOGA verbeterd! Verkrijgbaar bij grote retailers, vervoerder opgeslagen en online op http://www.MOGAanywhere.comFollow me op Twitter: http://twitter.com/mspacemedia of op Facebook: https://www.facebook.com/Asteroid20123DThe oorspronkelijke arcade shoot em up (shmup) als resultaat gegeven in 3D! Maak je klaar voor sommige krankzinnige blaster actie met asteroïden en meteoren vreemdelingen overal om je heen! De oude school arcade klassieke shmup heeft opnieuw zijn uitgevonden voor de 21e eeuw. Planetoïde 2012 schudt beneden de oude Atari classic en katapulten het in deep space - leveren van golf na golf van asteroïden en vreemdelingen. Als u ooit wilde een piloot in Star Wars vliegen een X-Wing is dit zo dicht als het wordt op Android voor nu!Nu met primaire lasers die omhoog kunnen worden aangedreven was om te doen meer en meer schade en meerdere secundaire lasers - vernietigen die asteroïden nooit als dit!Vergeet de oude vectorafbeeldingen van weleer en geniet van een volledige 3D shmup ervaring op uw telefoon of de Tablet PC! Neem controle van uw ruimteschip met MOGA Pro of Pocket controllers, virtuele controles of uw versnellingsmeter.Planetoïde 2012 bevat nu uitbreidbaar lasers, secundaire lasers, bommen, meerdere arenas toegankelijk via portalen, meerdere vijandelijke vreemdelingen, sfeervolle verlichting FX, een gloednieuwe UI en nu Online HighScores - concurreren om de beste in deze retro em omhoog schieten en kijk uit voor de occasionele kogel bazen hel...Heb je een probleem? Email me op [email protected] in plaats van negatieve opmerkingen achterlaten - gelieve:) AndroidTapp zei 'asteroïde 2012 is a superb nieuwe ontwikkeling van de oude school shmup genre. Met prachtige graphics, epische geluid en dwangmatige gameplay, is het spel een trouwe nieuwe versie die niet de franchise in hoe dan ook verpesten. Als u fan van goede shmup games bent, zal dit niet teleurstellen." 4.8/5 - http://www.androidtapp.com/asteroid-2012/PlayAndroid zei "gewoon prachtig... Een werkelijk prachtig spel! De soundtrack is griezelig, filmische en atmosferische. De besturingselementen zijn glad en sublieme... Intuïtieve bediening en prachtige graphics zal houden u spelen nog voordat de updates komen..." 24/30 - http://www.playandroid.com/blog/review-reloaded-asteroid-2012/AppScore zei "als je hield van spelen asteroïde als een jongere dan zul je de liefde van deze aanpassing. De graphics en geluiden echt toevoegen aan de griezelig gevoel van het spel en de eenvoudige controles zal zeker houden je urenlang in de greep." 9/10 - http://app-score.com/asteroid-2012/148Apps zei "soms ik wil niet diep. Soms wil ik gewoon een shmup om te blazen crap omhoog. "En ik kan denken aan slechter verkooppunten dan dit." 4/5 http://www.148apps.com/reviews/asteroid-2012-3d-review/User beoordelingen
"Dit spel ROCKS! Geen woordspeling bedoeld. Ik heb gewacht voor een geweldig spel als dit. Vergelijkbaar met X-vleugel en het genre. De andere ruimte sims heb niets hierover. ""Dit is gewoonweg verbluffend - ik houd van het! De graphics zijn geweldig en de gameplay rulez! «««Sommige mensen zal love this voor de nosalgia van de oude munt-op klassieke, anderen zullen love it just cuz het is zo freaking awesome!"»Tot slot een grote asteroïde spel! Dit spel heeft prachtige graphics, zijdeachtige vlot op mijn ASUS TF700 is, en is leuk genoeg om te houden me spelen over en voorbij. Ik hou van de mogelijkheid om te verdraaien van een melkweg naar de andere door middel van het 'springen gates' "" Neo Retro. Simplistische in de natuur - dit spel krassen die retro jeuk op een manier die me maakt voelen oude! Pew pouwt laser laser!":: Voeg uw waarderingen of opmerkingen - het geeft ons een duidelijker aanwijzing van wat u wilt en afkeer over ons spel!TAGS:: ruimte, vreemdelingen, shooter, shoot em up, star wars, star trek, x-vleugel, x vleugel, onderneming, asteroïden, arcade, classic, scifi, vreemdeling, shmup, alle uw base, kogel hel, stg, shmup, moga, moga pro, moga zak

Oude Versies

Free Download Download door QR Code
  • Applicatie Naam: Asteroid 2012 3D
  • Categorieën: Arcade en actie
  • App Code: com.mspacemedia.asteroid2012
  • Nieuwste versie: 3.0.6
  • eis: 2.0.1 of hoger
  • bestand Grootte : 28.22 MB
  • Werk tijd: 2017-09-13